Shfletime: 4601058

Mirė se vini nė faqen zyrtare tė Kompanisė Bitex®, hulumtoni nėpėr faqe pėr tė marrė informacione rreth produkteve qė ju ofrojnė.             Kompania Bitex® bėn prodhimin e disa llojeve tė ngjyrave bazave dhe llaqeve me cilėsi tė lartė me licencė gjermane.

  Meny
  Lajmet
  Improvizim i web faqes
16. 10. 2008
Kompania Bitex nė bashkpunim me rrjetin e biznesit kosovar Kozzer® ka ripėrmirėsuar web faqen dhe shėrbimet pėrmes saj duke ngritur kėshtu nivelin e shėrbimeve ndaj klientėve.

Ne do tė vazhdojmė qė vazhdimisht tė sjellim inovaci...
mė shumė
Bitex PĖR NE
RRETH NESH

 

 

Bitex GmbH me seli nė Obernburg/Main (Gjermani) ėshtė shtylla kryesore e Kompanisė Bitex qė merret me prodhimin e ngjyrave disperzive, llaēeve disperzive dhe minerale si dhe sistemeve tė izolimit me fabrikat e veta nė Rusi, Kinė dhe Kosovė.
 
Nė vitin 2008 Kompania Bitex nė vendet e lartėpėrmendura numėron 150 tė punėsuar.
Udhėheqja e Kompanisė me pėrvojė 40 vjeqare nė tregun e ngjyrave dhe llaēeve ka njohuri tė thella profesionale si nė aspektin teknik ashtu edhe nė atė afarist.
 
Ēdo filialė e Kompanisė me shėrbime dhe menagjment profesional ėshtė partner i sigurtė i ndėrmarrjeve tregtare dhe atyre ndėrtimore. Njė ekip i teknologėve gjerman me pėrvojė mbi 40 vjeqare, me pėrkushtim tė madh zhvillon dhe hulumton produktet dhe i pėrshtat ato specifikave tė vendeve tė ndryshme. Me kėtė ju garantohet konsumatorėve aplikimi dhe zgjidhja individuale e produkteve dhe kualitetit.
 
Qėllimi i Kompanisė ėshtė qė gjithmonė tė jemi partner i besueshėm pėr konsumatorėt tanė, me asortiment tė gjėrė, me pėrkujdesje tė mirė, me kėshilla praktike nė pėrdorimin e produkteve pėr bashkėpuntorėt tonė. Gjatė zhvillimit tė produkteve tė Kompanisė BITEX, i ėshtė kushtuar rėndėsi e madhe ruajtjes sė ambientit jetėsor.
 
Stafi i kualifikuar dhe i motivuar, pėrdorimi i lėndėve tė para tė kualitetit tė lartė, kontrollė e rreptė interne dhe externe e produkteve dhe procesit tė prodhimit ju garantojnė konsumatorėve tonė, produkte tė kualitetit tė lartė, lehtė tė aplikueshme me ēmime tė arsyeshme. Gjatė aplikimit tė ngjyrave dhe llaēeve tona ju garantojmė konsumatorėve se nuk do tė ketė ndikime negative ne ambientin e hapsirave banuese.

Kompania Bitex i respekton dispozitat ligjore me pėpikėri.

  Ballina   |   Produktet  |  Webmail  |  Kontakt  |

PRODUKTET

 

Nė faqen e produkteve ju mund tė shihni produktet tė cilat i prodhon kompania Bitex®!

 

SHIKO MĖ SHUMĖ

GALERIA E FOTOGRAFIVE

 

Nė faqen e galerisė ju mund tė shikoni fotografi tė ndryshme tė cilat dėshmojnė pėrkushtimin tonė!

 

SHIKO MĖ SHUMĖ

KONTAKTO ME BITEX

 

Tel: +381 38 60 77 60

Fax:+381 38 60 77 80

E-mail: info@bitex-ks.com

 

SHIKO MĖ SHUMĖ

PRODUKTET TONA

FOTO GALERIA

KONTAKTONI ME NE
Bitex ©2008 All rights reserved     Powered by Kozzer® Network